Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 21.1.2017
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander – Hrdina Made In Japan

Outlander je prvním modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění i působivý jízdní výkon. Outlander je prostě připraven hrdě plnit všechna Vaše přání.

Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem, Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


JUDr. Ing. Petr Štillip, insolvenční správce, Plzeň
Ing. Petr Štillip

Jak dlouho vlastním Outlander? Vlastním poslední generaci Outlanderu v maximální výbavě necelý rok.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Porovnával jsem více modelů kategorie SUV 4x4 se sedmi místy, nakonec rozhodla užitná hodnota a výbava vozu za velmi slušnou cenu. Hodně důležité je pro mě také zázemí a kvalitní servis. V plzeňském ALGONU jsem spokojen již mnoho let.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Hodně jezdím a velmi oceňuji pružný a hospodárný motor. Outlander je prostorný a pohodlný, pohon 4x4 snadno a rychle ovladatelný. Sedm míst využívám také poměrně často, mám velkou a sportovně zaměřenou rodinu. Důležitá je pro mě také bezpečnost všech členů posádky - jízdní a bezpečnostní asistenti fungují bezvadně. Outlanderu dávám jedničku.

Jak vůz využívám? Každý den, k pracovním i soukromým účelům.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz