Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 22.10.2016
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander – Hrdina Made In Japan

Outlander je prvním modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění i působivý jízdní výkon. Outlander je prostě připraven hrdě plnit všechna Vaše přání.

Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem, Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


Vladimír Suchánek, jednatel společnosti Suchánek & Walraven s.r.o., Horka u Staré Paky
Vladimír Suchánek

Jak dlouho vlastním Outlander? V současné době vlastníme ve firmách tři Outlandery, stáří 2-4 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Potřebovali jsme univerzální, prostorné auto od značky, která umí  čtyřkolky a má zastoupení v dosahu naší firmy.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Mé požadavky splňuje, oceňuji jízdní vlastnosti a spolehlivost.

Jak vůz využívám? Outlandery využíváme denně, jak na delší služební cesty, tak pro potřeby rodin a na různé sportovní aktivity převážně na horách.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz