Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 28.3.2017
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander je prvním SUV modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění a řada vyspělých technologických řešení zaměřených na komfort a bezpečnost. Díky systému Super All Wheel Control Vám nový Mitsubishi Outlander zcela umožní využít úplný potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí.

Nový Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv, v pohodlí a bezpečí. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


Mgr. Eva Bláhová, Praha
Mgr. Eva Bláhová

Jak dlouho vlastním Outlander? Auto vlastním od roku 2010. Jsem majitelkou již třetího vozu Mitsubishi Outlander.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi? Outlander má skvělé jízdní vlastnosti, režim 4x4 v zimním období a velikost vozu s možností 7míst pro početnou posádku. Dalším důvodem pro koupi byla spokojenost se servisem u dealera Mitsubishi Smažík Kladno. Individuální přístup jejich prodejců považuji za empatickou dokonalost.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Splnil vše, co jsem očekávala.  Výborně se v něm nejen jezdí, ale při horských výletech oceňuji i úpravu ložného zavazadlového prostoru, kde se skvěle spí 

Jak vůz využívám? Vůz využívám denně pracovně, dále ke sportu a rekreaci.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz