Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 25.2.2017
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander je prvním SUV modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění a řada vyspělých technologických řešení zaměřených na komfort a bezpečnost. Díky systému Super All Wheel Control Vám nový Mitsubishi Outlander zcela umožní využít úplný potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí.

Nový Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv, v pohodlí a bezpečí. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


Ing. Michal Bradáč, GEODÉZIE KLADNO, s.r.o., Unhošťská 2743, 272 01 Kladno
Ing. Michal Bradáč

Jak dlouho vlastním Outlander? Automobily máme 4 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Chtěli jsme svižná a prostorná auta pro jízdu ve městě a v terénu.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Automobily splnily veškeré naše požadavky, které jsme od něj očekávali.

Jak vůz využívám? Automobily využíváme jak pro naši práci, tak pro přepravu na delší vzdálenost – cestování po Evropě.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz