Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 24.8.2016
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander – Hrdina Made In Japan

Outlander je prvním modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění i působivý jízdní výkon. Outlander je prostě připraven hrdě plnit všechna Vaše přání.

Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem, Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


MVDr. Bohumil Kubát, firma DIANA s.r.o., Oleško, Zvole u Prahy
MVDr. Bohumil Kubát

Jak dlouho vlastním Outlander? Outlandera vlastním od loňského léta, tedy již brzy budeme slavit s „mazlíkem“ rok v naší firmě i rodině…

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Jsem dlouhodobý Mitsubishi man, vlastnil jsem již dvě Pajera a jednoho Colta. Po skvělých zkušenostech s bezporuchovostí, bezproblémovostí, pohodlností, báječnými jízdními vlastnostmi jak v terénu, tak na silnici a vysokou mírou užitku jsem se rozhodl koupit si opět „Myšáka“. Ale tentokrát (na doporučení mého prodejce) místo Pajera Outlandera s automatickou převodovkou.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Svého „mazlíka“ Outlandera  jsem si zamiloval pro jeho tichý chod motoru, výtečnou akceleraci, super jízdní vlastnosti a nadčasový design karoserie. Nejsem vysoké postavy, ale z Outlandera i tak skvěle vidím, je velice prostorný a pohodlný.

Jak vůz využívám? Hodně jezdím, nicméně moje cesty jsou velice rozmanité (od těžko sjízdných terénů, přes lesní cesty a rozbahněná pole až po hladké silnice a dálnice jak v ČR, tak v cizině), a proto oceňuji vůz, který se na silnici při dlouhých cestách chová jako osobák a v terénu jako off-roadové Pajero.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz