Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 29.4.2017
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander je prvním SUV modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění a řada vyspělých technologických řešení zaměřených na komfort a bezpečnost. Díky systému Super All Wheel Control Vám nový Mitsubishi Outlander zcela umožní využít úplný potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí.

Nový Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem. Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv, v pohodlí a bezpečí. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


Vlastimil Jendrulek, Jistebník, Moravskoslezský kraj
Vlastimil Jendrulek

Jak dlouho vlastním Outlander? Vůz Outlander 3G vlastním od jeho uvedení na český trh a to od prosince 2012.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Dříve jsem vlastnil nejprve Pajero MT, později Pajero Pinin a následně pak všechny generace modelu Outlander. První generaci v provedení 2,4 MIVEC SPORT od roku 2005, druhou generaci v provedení 2,2 Di-D Instyle od roku 2008 a třetí generaci 2,2 Di-D Instyle AT od roku 2012.  Všechny modely mne přesvědčily dobrým zpracováním, jízdními vlastnostmi a bezporuchovostí o vysoké kvalitě vozů této značky.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Vůz provozuji tak jako i jeho předchůdce a to bez závad. Oceňuji spolehlivost a bezporuchovost, jeho dobré jízdní vlastnosti a stabilitu bez naklánění.

Jak vůz využívám? Vůz používám téměř denně s nájezdem 20.000 km ročně a to v různých režimech na krátkých, středních i dlouhých trasách. Protože jsem držitelem ZTP jsou to moje nohy.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz