Mitsubishi Outlander - Představení WWW.MITSUBISHI-MOTORS.CZ
Informace jsou platné ke dni 26.9.2016
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander – Hrdina Made In Japan

Outlander je prvním modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění i působivý jízdní výkon. Outlander je prostě připraven hrdě plnit všechna Vaše přání.

Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem, Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Zkušenosti řidičů Outlander


Michaela Procházková, Praha 4 - Braník
Michaela Procházková

Jak dlouho vlastním Outlander? Od října 2015

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi? Často se v rámci pracovních aktivit pohybuji mezi Prahou a severními Čechami a zvláště v zimě jsme díky našim předchozím zkušenostem s jinými značkami, byť také SUV, hledali vůz, který je přece jenom trochu vice 4x4 a současně je pohodlný I pro delší cesty.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji? Několikrát týdně absolvuji delší cesty , kde mohu vyjádřit svou velkou spokojenost. Nadstandartně velký zavazadlový prostor, výbava za slušnou cenu ,tichý s nízkou spotřebou, vše funguje bez chyb, tak jak má. Na zasněžené a zledovatělé vozovce sedí velice dobře.

Jak vůz využívám? Prozatím jsem nanašla žádná negativa, vůz mohu jen doporučit.
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz