Mitsubishi Outlander

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 Super All Wheel Control využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Vladimír Suchánek, jednatel společnosti Suchánek & Walraven s.r.o., Horka u Staré Paky

Vladimír SuchánekJak dlouho vlastním Outlander?
V současné době vlastníme ve firmách tři Outlandery, stáří 2-4 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Potřebovali jsme univerzální, prostorné auto od značky, která umí  čtyřkolky a má zastoupení v dosahu naší firmy.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Mé požadavky splňuje, oceňuji jízdní vlastnosti a spolehlivost.

Jak vůz využívám?
Outlandery využíváme denně, jak na delší služební cesty, tak pro potřeby rodin a na různé sportovní aktivity převážně na horách.