MITSUBISHI OUTLANDER - TECHNOLOGIE

HRDĚ ZDOLÁTE NÁSTRAHY NA CESTÁCH

Nezáleží na tom, jestli se pohybujete po ulicích velkoměsta nebo se vydáte vstříc novým zážitkům do odlehlých koutů přírody, v obou případech jsou jízdní podmínky těžko předvídatelné. Proto je potřeba být vždy připraven na cokoli. Systém Super All Wheel Control v modernizovaném Mitsubishi OUTLANDER Vám zcela umožní využít úplný potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí.

 

 

Mitsubishi Outlander dokáže nabídnout vysoký výkon, včetně působivé akcelerace a výborné odezvy řízení, to vše při nízké spotřebě paliva a emisích CO2. Jeho interiér nabízí mimořádně tiché prostředí díky 33 vylepšením zaměřených na potlačení hluku, vibrací a chvění, konkrétně od motoru i podvozku, a aerodynamického hluku.


Sofistikovaný systém pohonu všech kol S-AWC

Systém S-AWC je inspirován legendární technologií Lancer Evolution. Unikátní pohon 4x4 poskytuje řidiči ideální podmínky pro bezpečnou jízdu při akceleraci, brzdění, zatáčení a změně směru jízdy za použití elektronicky řízené spojky pohonu 4WD a aktivního elektronicky ovládaného nápravového diferenciálu AFD. Systém má funkci aktivního stáčení vozu AYC kolem svislé osy. Výsledkem je zlepšení projíždění zatáček, jízdní stability a přenosu výkonu při zachování příznivé spotřeby paliva.

Outlander nabízí 4 jízdní režimy: AWC ECO pro nízkou spotřebu paliva, NORMAL pro optimální pohon 4WD pro běžnou jízdu, SNOW pro kluzký povrch nebo LOCK pro nejvyšší trakci a nejvyšší využití 4WD na jakémkoliv povrchu.

Tlačítko přepínání pohonu 4x4

Ukazatel S-AWC na přístrojovém displeji

Pasivní bezpečnost

V případě nehody chrání cestující sedm airbagů schopných pohlcovat nárazové síly. Soustava zahrnuje čelní, boční a hlavové airbagy a kolenní airbag řidiče. Přední sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy s přepínači a omezovači zátěže, které lépe fixují tělo při nárazu a současně chrání posádku v případě nehody před nadměrným tahem bezpečnostního pásu.

7 airbagů

Konstrukce karoserie RISE

Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním

INTELIGENTNÍ SYSTÉMY PŘISPÍVAJÍ K BEZPEČNĚJŠÍ JÍZDĚ

Vyspělé bezpečnostní technologie přispívají k bezpečnější, jistější jízdě – na cestách, při parkování, ve dne i v noci. Mezi tyto technologie patří např. inteligentní senzory, které sledují okolí vozidla a upozorňují Vás na hrozící nebezpečí, aktivní bezpečnostní asistenční systémy nebo řada prvků pasivní bezpečnosti. Díky nim je Mitsubishi Outlander po všech stránkách mimořádně bezpečným vozidlem.

Systém sledování mrtvého úhlu – BSW

Systém předcházení a zmírňování následků čelní kolize – FCM

Systém podpory udržování jízdního pruhu - LDW

Adaptivní tempomat – ACC

Systém sledování dopravní situace za vozidlem – RCTA

Funkce sledování okolí vozidla v úhlu 360°

DOKONALÝ KOMFORT PRO PŘÍJEMNÉ CESTOVÁNÍ

Požitek z kultivované jízdy v novém Outlanderu je ještě příjemnější díky dokonalému odhlučnění interiéru a řadě prvků, které Vám zpříjemní každodenní cestování. Inteligentní systém bezklíčového ovládání centrálního zamykání Vám umožní prostřednictvím tlačítek na vnějších klikách předních a pátých dveří zamknout či odemknout vozidlo pouhým stiskem. Elektrická parkovací brzda Vám umožní snadno zabrzdit či odbrzdit vozidlo prostřednictvím stylového spínače na středové konzole. Vyhřívané přední sklo a vyhřívaný volant Vám zpříjemní cestování za chladných dnů.

Prémiová soustava Rockford Fosgate®

USB konektor a zásuvka 12V v loketní opěrce

Elektrická ruční brzda s přidanou funkcí Auto Hold

Automatická dvouzónová klimatizace

Vyhřívané přední sklo

2DIN audiosystém s dotykovým displejem