V ZIMĚ BEZ LIMITŮ

zimni kampan

Vážení zákazníci značky Mitsubishi,

zima je za dveřmi a náročný zimní provoz vyžaduje perfektní přípravu vašeho vozu.

Rok 2017 je pro společnost Mitsubishi Motors velmi výjimečný. Nejstarší japonská automobilka v tomto roce slaví své 100 leté výročí od představení prvního sériově vyráběného japonského vozu a rádi bychom se o tuto radost podělili také s vámi.

Připravili jsme speciální výroční nabídku na vybrané náhradní díly.

Váš vůz tak bude připraven na zimu až o 30% levněji.

Zimní obutí vašeho vozu je jedním z hlavních předpokladů bezpečné jízdy. Máme pro vás nejen kvalitní zimní obutí, ale také kvalitní sněhové řetězy pro všechny modely Mitsubishi. Protože v nadcházejícím období budete stále častěji cestovat za tmy a při špatné viditelnosti, rozšířili jsme všechny servisní zakázky v období do 22. prosince 2017 o kontrolu osvětlení vozidla a seřízení předních světlometů ZDARMA.

test světel zdarma

Pro vozy starší 5 let můžete také využít program BONUS+ se zvýhodněním až 20% na ostatní originální náhradní díly, příslušenství i servisní práce.

Bonus+

Nejjednodušší cesta do Vašeho servisu vede přes MITSUBISHI ON-LINE SERVIS na www.mitsubishi-motors.cz, nebo přímo na stránkách vašeho servisu. Ať jste doma nebo v práci, 24 hodin denně můžete zadat svůj požadavek na údržbu nebo opravu, včetně preferovaného termínu. Navíc si můžete již při objednání zadat požadavek na rezervaci náhradního vozu, abyste zůstali po dobu servisu vašeho vozu mobilní.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme vám mnoho šťastných kilometrů s vozem MITSUBISHI.

Více informací naleznete v přiloženém pdf ke stažení.