DÍKY MITSUBISHI ZA SKVĚLÝ BONUS AŽ 130 000 Kč!

Díky Mitsubishi za skvělý bonus až 130 000 Kč!

ŠIROKÁ NABÍDKA KVALITNÍCH VOZŮ MITSUBISHI
JIŽ OD 239 850 KČ, NYNÍ S BONUSEM AŽ 130 000 KČ!

SPOLEHLIVÝ SPACE STAR
Již od 239 850 Kč

Space Star

Nové Mitsubishi Space Star je jedinečnou volbou pro cestování automobilem ve výjimečné formě a bez jakýchkoliv kompromisů, a to v tak důležitých parametrech jako jsou bezpečnost, jízdní vlastnosti nebo pohodlí. Nastupte do nového Mitsubishi Space Star a odhalte opravdové potěšení z jízdy!

 

Paket SPORT

Paket NAVI
 

 

VŠESTRANNÉ ASX
Již od 395 000 Kč

ASX

Nové Mitsubishi ASX je přesně šité na míru Vašemu životu – přináší nový svěží dynamický design a pyšní se moderními technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Ženy na něm ocení zejména asistent rozjezdu do kopce, jenž zabraňuje nechtěnému couvnutí vozidla, nebo parkovací kameru, která poskytne perfektní přehled o dění za vozidlem.

Paket SPORT

Paket SPORT* nevztahuje se na verzi INTENSE+

Paket NAVI

Paket NAVI* nevztahuje se na verzi INTENSE+

 

LEGENDÁRNÍ OUTLANDER
Již od 554 900 Kč

Outlander

Nový Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.

Paket SPORT

Paket SPORT

Paket NAVI

Paket NAVI* nevztahuje se na verze INTENSE+, INSTYLE a INSTYLE+