MITSUBISHI L200 - Design

J – Line

Stylový pickup Mitsubishi L200 nabízí mimořádný prostor jak pro posádku, tak pro náklad, a to díky své ojedinělé konstrukci J-Line. Díky tomu disponuje L200 nejdelším vnitřním prostorem ve své třídě a pohodlně přepraví pět cestujících, jimž poskytne dostatek místa i na zadních sedadlech.

 

Velkoryse řešená rozměrná ložná plocha je dokonale vyztužena s ohledem na co nejvyšší odolnost a tuhost při převážení nákladu s důrazem na maximální zajištění stabilní a dynamické jízdy.


Exteriér

Dojem celistvosti a jednotnosti vnějšího designu Mitsubishi L200 ještě podtrhuje užší prostor mezi kabinou a ložným prostorem, stejně tak jako nová charakteristická křivka ubíhající přes zadní dveře a ložnou plochu. K vyváženějšímu vzhledu verze Double Cab napomohlo i pečlivé přepracování samotné křivky ve tvaru „J“. Shodný výrazový motiv se uplatňuje i při pohledu zepředu, kde zaujme zaoblená skladba s úhledně modulovanými křivkami a energickým vyjádřením šířky a hmoty, od stylistických tvarů hladce ubíhajících od loga se třemi diamanty v masce chladiče k výkonným světlometům (s vestavěnými LED světly pro denní svícení) až po masivní nárazníky vytvarované tak, aby co nejlépe vyjadřovaly svoji ochrannou funkci.

LED světla pro denní svícení

Disk z lehkých slitin 17"

Prostorná ložná plocha

Spodní kryt předního nárazníku

Boční stupačky

Zadní parkovací senzory

Interiér

Cestujte pohodlně v novém Mitsubishi L200 Double Cab, které poskytuje největší vnitřní prostor ve třídě. Nabízí komfortní sezení včetně nově navržených předních sedadel, které Vám i Vašim spolucestujícím zpříjemní cestu. Strategicky umístěná zvuková izolace a tlumení vibrací přispívají k tiché a komfortní jízdě. Díky velkému množství úložných prostor si navíc s sebou můžete vzít vše, na co si vzpomenete.

Pětistupňová automatická převodovka s režimem sportovního řazení

Páčky řazení pod volantem

Přístrojová deska

Práce a volný čas

Mitsubishi L200 je postaveno jako robustní vůz, připravený úspěšně se utkat se všemi úkoly, které před něj postavíte. Představuje neúnavného tahouna, na kterého se vždy můžete spolehnout při jízdě v terénu, ale současně Vám dopřeje pohodlný a bezpečný pocit jízdy jako v osobním automobilu. Vaši představu o cestování posune na novou úroveň.

Nástavba hardtop s posuvnými bočními okny

Robustní ochranný kryt motoru a převodovky

Plachta na ložnou plochu

Tažné zařízení

Plastová vana s horní hranou

Systém pro uchycení nákladu

Originální příslušenství