MITSUBISHI PAJERO LWB - Design

KVALITA JE V DETAILECH

Robustní, exkluzivní a nádherné. Mitsubishi Pajero LWB je obdivováno stejně, jako největší z uměleckých děl. Okouzlí Vás harmonická souhra výrazné dávky luxusu a robustního výkonu.

 

 

 

Velká pozornost byla věnována zpracování do nejmenších detailů tak, že Vás upoutá na první pohled. Mitsubishi Pajero LWB je harmonickou souhrou výrazné dávky luxusu a robustního výkonu.


EXTERIÉR

Robustní, a přesto elegantní. Zcela nový stylový vzhled Mitsubishi Pajero LWB. Vylepšené konstrukce a technologie přinášejí nejen zlepšené ovládání, sníženou hladinu hluku a vyšší bezpečnost, ale také posilují výkon vozu a zdokonalují jeho pohodlí.

Přední maska s chromovými akcenty

Disky kol z lehkých slitin 18"

Boční ochranné dveřní lišty v barvě karoserie

Prahové lišty

Boční stupačky

Rezervní kolo umístěné na pátých dveřích

Interiér

Jakmile usednete za volant Mitsubishi Pajero LWB, uvolníte se v měkkém a luxusním koženém křesle, vysoko nade všemi ostatními na silnici. Každý jednotlivý detail v propracovaném interiéru vozu odráží kvalitu vozu - kombinace kůže a stříbrných prvků na hlavici řadicí páky, uspořádání ukazatelů a volant potažený měkkou kůží jsou neodolatelné na dotek. Každá řada sedadel poskytuje dostatek prostoru pro Vaše pohodlí. Nejenže Mitsubishi Pajero LWB nabízí spoustu místa v zavazadlovém prostoru, ale poměrně snadno jej můžete přeměnit z 2místné “dodávky” na 5místný off-road nebo 7místný luxusní rodinný automobil.

Palubní deska a dveřní výplně obložené kombinací dekoru kovu a hliníku

Kůží obšitý 4ramenný multifunkční volant

Kůží obšitá hlavice voliče převodových stupňů