MITSUBISHI PAJERO LWB - TECHNOLOGIE

ROBUSTNÍ A VÝKONNÉ

Mitsubishi Pajero LWB bylo zkonstruováno proto, aby rozšířilo Váš obzor a vzalo Vás, kam se Vám zrovna zachce. Skvěle se ovládá na silnici i mimo ni, je tiché, mimořádně bezpečné a nabízí vysoké pohodlí.

 

 

 

Díky svému propracovanému systému 4WD Super Select II a výkonnému motoru 3,2 DI-D se snadno vypořádá i s tím nejnáročnějším terénem.


POHON 4WD SUPER SELECT II

Pohon 4WD Super Select II Vám umožňuje přeřadit z pohonu dvou kol na pohon čtyř kol při rychlostech až 100 km/h. V závislosti na jízdních podmínkách nabízí možnost volby ze čtyř jízdních režimů: 2H (stálý pohon na dvě kola 2WD) pro úsporu paliva při jízdě po suché zpevněné vozovce, 4H (stálý pohon všech kol 4WD s rozdělením točivého momentu mezi předními a zadními koly z 33:67 až na 50:50) pro zvýšenou trakci při jízdě za nepříznivých podmínek nebo při tažení, 4HLc (stálý pohon všech kol 4WD se zamknutým mezinápravovým diferenciálem) pro jízdu náročnějším terénem a konečně 4LLc (stálý pohon všech kol 4WD se zamknutým mezinápravovým diferenciálem a redukcí) pro jízdu v terénu nebo hlubokým sněhem či blátem.

VYNIKAJÍCÍ JÍZDNÍ VLASTNOSTI V TERÉNU

Všechny klíčové parametry, jako jsou maximální stoupavost, přední nájezdový úhel, zadní nájezdový úhel, přejezdový úhel, boční náklon, brodivost a kombinace s pohonem 4WD Super Select II, hovoří jasně o vynikajících terénních schopnostech Mitsubishi Pajero LWB. Pro skutečně extrémní podmínky máte možnost uzavřít zadní diferenciál, abyste k sobě pevně spojili pravou a levou stranu zadní nápravy. Přední zavěšení s dvěma příčnými rameny a víceprvková zadní náprava, to vše s vinutými pružinami, zajišťují, že se každé kolo pohybuje nezávisle na kole na opačné straně nápravy. Tak je zajištěna plynulá a pohodlná jízda a snadná ovladatelnost ve všech typech terénu.

Maximální stoupavost

Brodivost

Boční náklon

VÝKON A SÍLA

Mitsubishi Pajero LWB potřebuje motor s dostatečnou silou, který se vypořádá se všemi náročnými terény. Pokročilý vznětový motor 3.2 DI-D s přímým vstřikováním Common Rail o výkonu 190 koní a točivém momentu 441 Nm dává vozu sílu vyjet kamkoliv, jakkoliv rychle, hladce a tiše. Tomu napomáhá inteligentní automatická převodovka INVECS-II, díky níž můžete cestovat buď v plně automatickém režimu nebo přesunout volicí páku do polohy pro sportovní sekvenční režim a jejím pouhým posunutím vpřed nebo vzad v příslušném směru pak můžete okamžitě a naprosto hladce řadit.

Volicí páka automatické převodovky Invecs II 

Motor 3.2 DI-D o výkonu 190 koní

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Pajero LWB nemá jen image obzvlášť bezpečného vozu - ono je obzvlášť bezpečné. Řidič sedí ve voze opravdu vysoko, a proto má lepší přehled o případných překážkách na silnici. Zesílená samonosná karoserie vozu Mitsubishi Pajero LWB se zabudovaným rámem poskytuje vysoce pevnou konstrukci s deformačními zónami okolo motoru a absorbuje energii nárazu, aby byla zajištěna maximální bezpečnost cestujících. Pro případ srážky chrání posádku 6 airbagů.

Komfort

Mitsubishi Pajero LWB se pyšní tím nejlepším z pečlivě propracovaných designových detailů. Jeho vysoce kontrastní podsvícené ukazatele zůstávají rozsvícené po celou dobu jízdy pro jejich maximální čitelnost. Noční podsvícení kabiny vyvolává klidnou atmosféru. Bluetooth® hands-free sada s hlasovým ovládáním Vám umožní konverzovat s Vašimi přáteli a obchodními partnery, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Srdce zábavy tvoří špičkový audiosystém speciálně navržený pro Mitsubishi Pajero LWB společností Rockford® Corporation s 12 reproduktory o výkonu 860 W.

2-DIN audiosystém s barevným dotykovým displejem

Špičkové ozvučení Rockford Fosgate®

Automatická klimatizace s pylovým filtrem, ovladač v chromovaném dekoru