Mitsubishi Motors na ženevském autosalonu 2019

Mitsubishi ASX modelový rok 2020

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (dále jen MMC) v rámci 89. ročníku mezinárodního ženevského autosalonu (5.-17. března 2019) představuje své modely v duchu celosvětového sloganu „Drive your Ambition".

Součástí prezentace značky je světová premiéra modelu MITSUBISHI ENGELBERG TOURER a kompaktního SUV ASX v modelovém provedení 2020. Evropským zájemcům se též poprvé představí nový pick-up L200.

MMC kromě toho uvádí novou službu s označením DENDO DRIVE HOUSE (DDH), která je příspěvkem v boji s klimatickými změnami a rostoucí poptávkou po energiích.

Představovaný energetický ekosystém umožňuje majitelům automaticky vyrábět, ukládat a sdílet elektrickou energii mezi vozem a domácností. Paket s označením DENDO (v japonštině „elektrický") představuje systém složený z fotovoltaických panelů, obousměrné nabíječky využívající technologii V2H (‚vehicle to home', tedy automobil-domácnost), akumulátoru pro ukládání energie a plug-in hybridního modelu Mitsubishi.
DENDO

Expozice Mitsubishi

MODEL ENGELBERG TOURER

Koncepční model pojmenovaný po nádherném alpském městě s tradicí sportovních úspěchů přináší více SUV, více elektrického pohonu, více technologií a více stylu.

Engelberg Tourer
Engelberg Tourer
Engelberg Tourer

NOVÉ ASX

Společnost Mitsubishi Motors Corporation odhaluje ve světové premiéře kompaktní SUV Mitsubishi ASX v modelovém provedení 2020. Design ASX prodělal zásadní změny v duchu filozofie „Robustní a důvtipný", která je vyjádřením celosvětového sloganu značky Mitsubishi „Drive your Ambition".

ASX
ASX
ASX

NOVÉ L200

Nová L200 v duchu filozofie „Engineered Beyond Tough", která postupně doprovází všechny generace pick-upů Mitsubishi, je další evolucí koncepce ‚Ultimate Sport Utility Truck' (vrcholný sportovně užitkový lehký nákladní automobil).

Klíčové vlastnosti: výrazný design, zahrnující novou generaci stylistického ztvárnění čelní partie DYNAMIC SHIELD; systém pohonu 4WD, přinášející vylepšené schopnosti na všech površích; a využití vyspělých technologií aktivní bezpečnosti.

L200
L200
L200

Další vystavené vozy Mitsubishi

  • Outlander PHEV
  • Eclipse Cross
  • Outlander
  • Space Star
  • i-MiEV

Společnost Mitsubishi na níže uvedené adrese připravila speciální webové stránky s informacemi o svých výstavních exponátech na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2019.

http://www.mitsubishi-motors.com

Představení novinek