Servis Mitsubishi

Proč využívat autorizovaný servis Mitsubishi?

Aby váš vůz dlouho vydržel, spoléháme se výhradně na originální díly Mitsubishi a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. U Mitsubishi se staráme nejen o váš vůz, ale staráme se i o vás – našeho zákazníka. Poprodejní služby u autorizovaného dealera Mitsubishi znamená, že získáte profesionální servis za plně konkurenceschopnou cenu dle vašeho očekávání. A pro váš vůz to znamená radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou prodejní hodnotu ojetého vozu.

SERVIS MITSUBISHI NA MÍRU PRO VÁS

Nabídka našich autorizovaných servisů zahrnuje komplexní služby, které váš vůz potřebuje. Kdykoliv se objednáte na servisní prohlídku, naši prodejci si s vámi domluví přesný čas, který vám vyhovuje. Nebudete tedy muset zbytečně čekat a vše proběhne hladce a podle vašich představ. V případě potřeby je samozřejmostí také nabídka náhradního vozu, který zajistí vaši další mobilitu.

VYŠKOLENÝ TÝM

Aby byla zajištěna nejlepší údržba vašeho vozu, naši specialisté se pravidelně účastní technických školení týkajících se nejnovějších servisních postupů a technologií. Všichni dealeři Mitsubishi také pravidelně investují do speciálních nástrojů a diagnostického vybavení a díky sofistikovaným technickým informačním systémům Mitsubishi vám tak poskytujeme ještě lepší služby.

Jasné ceny

Pro každý servisní zásah je stanovený normovaný čas. Váš technik s vámi vše dopředu probere, včetně cen za díly, oleje a kapaliny tak, abyste s nimi mohli počítat a nebyli později překvapeni. A pokud se například oprava z jakéhokoliv důvodu protáhne, nezatíží to vaši peněženku. Po provedeném servisu se kromě podrobné zprávy také dozvíte o případné údržbě, která by mohla být potřebná v budoucnosti.

Zapůjčení náhradního vozidla

 

Adaptivní tempomat, systém sledování mrtvého úhlu, ...

 

Elektrická parkovací brzda

 

Kamery s panoramatickým pohledem

 

Dieselové motory Mitsubishi DI-D s nízkým kompresním poměrem

 

Benzinové motory Mitsubishi s technologií SMART MIVEC

 

Zapůjčení náhradního vozidla