Aktuality z Mitsubishi Motors

MITSUBISHI MOTORS OSLAVUJE 100 LET VÝROČÍ. NABÍDKA LIMITOVANÉ EDICE PRO MODELY ASX A OUTLANDER.

Rok 2017 je pro automobilku Mitsubishi Motors výjimečný tím, že v něm oslavuje 100 let výročí od zahájení výroby svého prvního vozu – Modelu A. Tento model byl představen v roce 1917 a jednalo se o první sériově vyráběný japonský automobil.

Více informací

Mitsubishi Outlander PHEV - 10 000 vozidel prodaných v Norsku

10 000 plug-in hybridních Outlandrů předaných v Norsku (Už jen krok k pokoření milníku 100 000 vozidel Outlander PHEV prodaných v Evropě).

Více informací

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Na nadcházejícím Ženevském autosalonu 2017 ohlásí Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zásadní obrat v podobě zbrusu nového kompaktního SUV „Eclipse Cross", zde uváděného ve světové premiéře – prvního zástupce nové generace vozů Mitsubishi Motors, který by měl přispět k naplnění plánu MMC postupně v Evropě zaujmout roli téměř výhradního dodavatele vozů SUV.

Více informací

MITSUBISHI MOTORS NA AUTOSALONU V ŽENEVĚ 2017. SVĚTOVÁ PREMIÉRA NOVÉHO KOMPAKTNÍHO SUV ECLIPSE CROSS.

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) představí ve světové premiéře na 87. Mezinárodním Autosalonu v Ženevě*1, který se uskuteční ve dnech 7. - 19. března, své nové kompaktní SUV Eclipse Cross. Jedná se o globální strategický model, který bude uveden do prodeje nejdříve na evropském trhu, a to již na podzim tohoto roku. Následovat bude Japonsko, Severní Amerika, Austrálie a další regiony.

Více informací

Projekt Mitsubishi Expedition

V rámci oslavy 100 letého výročí značky Mitsubishi uvádíme modely Mitsubishi Pajero a L200 ve speciální úpravě Expedition.

Více informací

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Pre spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) bude nadchádzajúci ženevský autosalón 2017 znamenať zásadný obrat, keďže na ňom vo svetovej premiére predstaví úplne nové kompaktné SUV "Eclipse Cross", - prvého zástupcu novej generácie vozidiel Mitsubishi Motors, ktoré by malo prispieť k naplneniu plánu MMC na európskom trhu postupne zaujať rolu takmer výhradného SUV hráča.

Více informací

MITSUBISHI MOTORS ODHALILA NÁZEV SVÉHO KOMPAKTNÍHO SUV „ECLIPSE CROSS“

Automobilka Mitsubishi Motors Corporation (MMC) se s odkazem na svou tradici ve světě motorsportu rozhodla pojmenovat své zbrusu nové kompaktní SUV „Eclipse Cross".

Více informací

MITSUBISHI MOTORS NA ŽENEVSKÉM AUTOSALONU 2017 - SVĚTOVÁ PREMIÉRA „KOMPAKTNÍHO SUV“

Na nadcházejícím ženevském autosalonu 2017 www.gims.swiss/en představí Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ve světové premiéře nové 'kompaktní SUV' – prvního zástupce nové generace vozů Mitsubishi Motors...

Více informací

MITSUBISHI V ROCE 2016 V HISTORICKÉ FORMĚ

Společnost M Motors CZ, výhradní dovozce vozů značky Mitsubishi do České republiky, pokračovala v roce 2016 v rostoucím trendu prodeje.

Více informací

MITSUBISHI OUTLANDER OSLAVUJE 15. VÝROČÍ

Tři generace; 1.5 milionu prodaných vozů

Více informací

MITSUBISHI MOTORS NA PAŘÍŽSKÉM AUTOSALONU 2016

Světová premiéra koncepčního SUV MITSUBISHI GT-PHEV Concept

Více informací

MITSUBISHI JAKO „NEJLEPŠÍ ZNAČKA“ PODLE J.D.POWER

Mitsubishi s výrazným náskokem na prvním místě ve statistice spolehlivosti vozidel v Německu

Více informací

MEZINÁRODNÍ AUTOSALON V PAŘÍŽI 2016 V PŘEDPREMIÉŘE - MITSUBISHI GROUND TOURER CONCEPT

Po koncepčním vozidle "Concept XR PHEV II" odhaleném na autosalonu v Ženevě v roce 2015 a dalším konceptu s názvem "eX Concept" představeném ve stejném roce na autosalonu v Tokiu pokračuje společnost Mitsubishi Motors Corporation ( MMC) i nadále v budování své designérské filozofie a současně potvrzuje svou rostoucí roli stoporcentního (SUV) hráče.

Více informací

AUTOMOBILKY NISSAN A MITSUBISHI MOTORS UZAVŘELY STRATEGICKÉ SPOJENECTVÍ

Společnosti Nissan Motor Co., Ltd., (dále jen „Nissan") a Mitsubishi Motors Corporation, (dále jen „MMC") oznámily, že dnes podepsaly rámcovou dohodu o vytvoření rozsáhlé strategické aliance mezi touto dvojicí japonských automobilek.

Více informací

PROVOZNÍ VÝSLEDKY MMC ZA FISKÁLNÍ ROK 2015 - NÁRŮST PRODEJE V ZÁPADNÍ EVROPĚ O 11 %

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dnes oznámila své prodejní a finanční výsledky za fiskální rok 2015 (FY2015).

Více informací
1 |  2 |  3 |  4 |  5