MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

MUDr. Boris Hronza, Třebíč

Jak dlouho vlastním Outlander?
Outlander vlastním zatím jeden rok.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Měl jsem  dříve Nissan X-trail, ale nebyl jsem spokojen s jeho novou verzí, tak jsem se rozhodl pro Mitsubishi Outlander.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Splnil veškerá má očekávání, nejvíce na něm oceňuji flexibilitu vnitřního členění, nízkou spotřebu a výborné jízdní vlastnosti.

Jak vůz využívám?
Vůz využívám na cesty do práce, na dovolenou, na hory a za zábavou.