Zcela nové Mitsubishi COLT

Zrozen pro městská dobrodružství

Nové Mitsubishi COLT je nejvyspělejším vozem ve světě hatchbacků. Je kompaktní a snadno se s ním manipuluje, takže je ideální pro městská dobrodružství. Je nabitý bezpečnostními a asistenčními systémy, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život na cestách.

 

 

 

Vaše městské dobrodružství začíná

Nové Mitsubishi COLT bude k dispozici se dvěmi čistě benzínovými motory a jedním hybridním pohonem s výkonem 145 koní. Špičkové zpracování a skvělé nastavení podvozku vás doslova nadchne.

Díky špičkovým detailům v kabině bude každá jízda potěšením.

 

Více než šedesát let pokročilého vývoje

Mitsubishi COLT má za sebou opravdu bohatou historii. První generace tohoto modelu se objevila již v roce 1962 a od té doby se těší velké oblibě což potvrzuje i přes 1,2 milionu prodaných kusů v Evropě.

Nové Mitsubishi COLT staví na těchto základech a pokračuje v tomto dědictví.

 

Sportovní a uhlazený design

Zcela nový COLT byl navrhnutý s citem pro každý detail. Jeho stylový, sportovní a sebevědomý vzhled vás ohromí. Nasedněte a vydejte se do ulic velkoměsta nebo na venkov. Jedno je jasné, vždy budete sklízet obdiv okolí.

Ať už se rozhodnete vydat kamkoli, COLT je připraven.

 

Komfortní interiér pro vaše pohodlí

Bohatá úroveň výbavy a špičkové zpracování učiní každou cestu pohodlnější a příjemnější. Díky systému MULTI-SENSE si můžete zvolit ze tří jízdních režimů: ECO, SPORT a MY-SENSE.

V režimu MY-SENSE si snadno nastavíte tuhost řízení, odezvu motoru nebo například i barvy ambientního osvětlení.

 

Pokročilé bezpečnostní technologie

Vyspělé bezpečnostní a inteligentní systémy ve zcela novém Mitsubishi COLT vám i vašim cestujícím poskytnou maximální pocit bezpečí na všech cestách.

Adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go, systém sledování mrtvého úhlu, systém předcházení a zmírňování následků čelního nárazu s detekcí chodců, systém monitorování a podpory udržování jízdního pruhu a aktivní systém udržování v jízdním pruhu. A mnohem více...

 

Zaparkuje za vás

Díky systému Easy Park Assist nebylo parkování nikdy jednodušší. 12 parkovacích senzorů skenuje a identifikuje parkovací místa kolem vozidla. Jakmile nalezne parkovací místo, samo plným ovládáním volantu zaparkuje. Stačí pouze zařadit a ovládat plynový pedál.

 

5letá tovární záruka

Na nový COLT se vztahuje nejen 5letá/100 000 km tovární záruka, ale také 8letá/160 000 km záruka na baterii pohonu a až 15 let asistenční služba (MAP) zcela zdarma.

Chcete být mezi prvními kdo se o novém Mitsubishi COLT dozví více?

Rádi byste dostávali e-mailem nejnovější informace o tomto modelu? Vyplňte, prosím, formulář níže a v následujícím kroku udělte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, abychom Vám informace mohli zasílat.

:*
:*
:
:*
:*
:*
:*

Návštěvník webu odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil s informačním oznámením o zpracování osobních údajů.

* povinná položka