Aktuality z Mitsubishi Motors

MITSUBISHI eX Concept - Kompaktní crossover s elektrickým pohonem

Vybroušená vývojová studie eX Concept od Mitsubishi Motors, která byla s velkým úspěchem odhalená v roce 2015 na autosalonu v Tokiu, se prezentuje i na mezinárodním ženevském autosalonu 2016 – a poukazuje tak na design, technologická řešení a marketingové pojetí budoucího kompaktního crossoveru Mitsubishi s elektrickým pohonem.

Více informací

MITSUBISHI ASX A L200 GEOSEEK - Dobrodruzi z města

Automobilka Mitsubishi, která se těší pověsti schopného specialisty na vozy SUV, s chutí objevuje nové interpretace různých motivů, pokud možno nekonformně a kreativně – což je luxus, jaký si značka může dovolit jen díky své bezmála stoleté historii.

Více informací

MITSUBISHI ASX 2017 - S dynamickým štítem na přídi

Jen několik týdnů po světové premiéře na autosalonu v Los Angeles v listopadu 2015 přijíždí do Evropy modernizované Mitsubishi ASX, které představuje další interpretaci nové vizuální identity MMC, označované „Dynamic Shield" (dynamický štít)

Více informací

MITSUBISHI MOTORS NA ŽENEVSKÉM AUTOSALONU 2016

Po nabitém roce, kdy Mitsubishi Motors Corporation (MMC) v Evropě představila mj. dva nové modely (L200 5. generace a nový Outlander 2016) a současně oznámila návrat do motoristického sportu (Outlander PHEV na rallyové soutěži Baja Portalegre 500), se MMC bude i letos zaměřovat na dobrodružnou povahu své modelové řady SUV – v současnosti i do budoucna...

Více informací

VÝSLEDKY PRODEJE MITSUBISHI MOTORS V EVROPĚ * V KALENDÁŘNÍM ROCE 2015: 174 295 prodaných vozů a nárůst o 27%

Česká Republika a Slovensko obsadili v žebříčku 34 zemí vynikající 15. místo s nárůstem prodeje o 41%

Více informací
1 |  2 |  3 |  4 |  5