Zcela nový Outlander 4x4

 

Na českém trhu již v roce 2024

Ohromující Outlander Plug-in Hybrid kombinuje ekologický provoz s dostatkem výkonu na silnici i mimo ni. Nejvyspělejší a unikátní plug-in hybridní pohon Mitsubishi kombinuje dva elektromotory a zážehový motor, aby vám poskytl to nejlepší z obou světů.

Nový Outlander přináší ještě lepší zážitek z jízdy díky vylepšenému systému 4x4 S-AWC. Pohon vyvinutý na základech slavného dědictví z rally závodů využívá sedm jízdních režimů, které vám poskytují výjimečnou kontrolu a manévrovatelnost prakticky za všech jízdních i povětrnostních podmínek.

Díky vyšší kapacitě baterie a větší palivové nádrži má nový Outlander ještě větší výkon a dojezd, kdekoli a kdykoli to potřebujete.

 

Navrženo s citem pro detail

Ikonický exteriér nového Mitsubishi Outlander 4x4 zprostředkovává silný pocit sebevědomí a síly, zatímco vytříbený interiér dokonale spojuje luxus a funkčnost.

Luxusní interiér

Vítejte v oáze klidu. Kabina modelu Outlander 4x4 je navržena tak, aby uspokojila i ty nejnáročnější řidiče. Vše je zaměřeno na řidiče a tak budete mít veškeré potřebné funkce po ruce, aby bylo zaručeno maximální pohodlí a funkčnost.

 

Bezpečnost a technologie

Intuitivní technologie Mitsubishi ve spojení s integrovaným systémem MiTEC poskytují funkce nové generace a zaručují bezpečnost v každé situaci. Tyto významné bezpečnostní prvky ve spojení s karoserií Mitsubishi Reinforced Impact Safety Evolution (RISE) znamenají, že si můžete být jisti, že řídíte jedno z nejbezpečnějších vozů na silnici.

 

Vytvořte si vlastní cestu

Systém řízení všech kol S-AWC ideálně přenáší točivý moment na všechna kola s rychlou odezvou a optimalizuje rychlost i brzdnou sílu na každém kole, aby poskytoval větší výkon a stabilitu, ať jste kdekoli.

Vytvořte si vlastní cestu díky sedmi jízdním režimům, které vám poskytnou svobodu jízdy na silnici i v terénu za všech podmínek.

 

Nová úroveň komfortu

Přizpůsobitelná třetí řada sedadel vám dává spoustu možností při plánování vašeho dalšího velkého výletu za dobrodružstvím.

VIP sezení pro každého. Promyšlené uspořádání sedadel poskytuje každému dostatek prostoru, aby se mohl natáhnout a užít si jízdu v naprostém pohodlí.

* Jedná se o ilustrativní fotografie modelu pro mimoevropské trhy. Vývoj verze pro evropský trh ještě není dokončen. Nové Mitsubishi Outlander 4x4 ještě nebylo homologováno pro český trh a vozidlo zatím není k dispozici k prodeji.

Chcete být mezi prvními, kdo se dozví více o tomto modelu?

Rádi byste dostávali e-mailem nejnovější informace o tomto modelu? Vyplňte, prosím, formulář níže a v následujícím kroku udělte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, abychom Vám informace mohli zasílat.

:*
:*
:
:*
:*
:*
:*

Návštěvník webu odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil s informačním oznámením o zpracování osobních údajů.

* povinná položka